Споредете до 4 продукти:

GT Radial SAVERO 235/55 R17 99V

GT Radial SAVERO
GT Radial SAVERO
GT Radial

GT Radial SAVERO235/55 R17 99V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
GT Radial
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
8990876107496
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  148,1 €

Цена по парче

148,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,5 €

Назад кон врвот