Споредете до 4 продукти:

GT Radial SAVERO 225/60 R18 100H

GT Radial SAVERO
GT Radial SAVERO
GT Radial

GT Radial SAVERO225/60 R18 100H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
GT Radial
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
H
EAN:
8990876107571
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  94,9 €

Цена по парче

94,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,23 €

Назад кон врвот