Споредете до 4 продукти:

GT Radial SAVERO 215/70 R16 100H

GT Radial SAVERO
GT Radial SAVERO
GT Radial

GT Radial SAVERO215/70 R16 100H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
GT Radial
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
H
EAN:
8990876105386
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  101,9 €

Цена по парче

101,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,48 €

Назад кон врвот