Споредете до 4 продукти:

GT Radial SAVERO 215/60 R17 96H

GT Radial SAVERO
GT Radial SAVERO
GT Radial

GT Radial SAVERO215/60 R17 96H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
GT Radial
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
H
EAN:
8990876105843
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  79,8 €

Цена по парче

79,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,62 €

Назад кон врвот