Споредете до 4 продукти:

GT Radial SAVERO 185/70 R13 106/104N

GT Radial SAVERO
GT Radial SAVERO
GT Radial

GT Radial SAVERO185/70 R13 106/104N

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
185
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
106/104
Индекс на брзина:
N
EAN:
8990876104884
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  115 €

Цена по парче

115 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,37 €

Назад кон врвот