Споредете до 4 продукти:

GT Radial Maxmiler X 205 R14 109/107N

GT Radial Maxmiler X
GT Radial Maxmiler X
GT Radial

GT Radial Maxmiler X205 R14 109/107N

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
205
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
109/107
Индекс на брзина:
N
EAN:
6943829512887
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  109,7 €

Цена по парче

109,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,03 €

Назад кон врвот