Споредете до 4 продукти:

GT Radial Maxmiler X 175 R14 99/98N

GT Radial Maxmiler X
GT Radial Maxmiler X
GT Radial

GT Radial Maxmiler X175 R14 99/98N

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
175
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
99/98
Индекс на брзина:
N
EAN:
6924699110052
ЕУ Етикета:
E
C
70 dB

Највисока цена:  102 €

Цена по парче

102 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот