Споредете до 4 продукти:

GT Radial Maxmiler X 155 R13 90/88Q

GT Radial Maxmiler X
GT Radial Maxmiler X
GT Radial

GT Radial Maxmiler X155 R13 90/88Q

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
155
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
90/88
Индекс на брзина:
Q
EAN:
6932877117069
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  65,4 €

Цена по парче

65,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,28 €

Назад кон врвот