Споредете до 4 продукти:

GT Radial Maxmiler X 145 R12 80/78Q

GT Radial Maxmiler X
GT Radial Maxmiler X
GT Radial

GT Radial Maxmiler X145 R12 80/78Q

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
145
Конструкција:
R
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
80/78
Индекс на брзина:
Q
EAN:
6932877106162
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  55,5 €

Цена по парче

55,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,26 €

Назад кон врвот