Споредете до 4 продукти:

GT Radial MAXMILER WT 2 215/65 R16 109/107T

GT Radial

GT Radial MAXMILER WT 2215/65 R16 109/107T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
109/107
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877100283
ЕУ Етикета:
F
C
72 dB

Највисока цена:  189,8 €

Цена по парче

189,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,75 €

Назад кон врвот