Споредете до 4 продукти:

GT Radial MAXMILER WT 2 205/80 R14 109/107Q

GT Radial

GT Radial MAXMILER WT 2205/80 R14 109/107Q

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
205
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
109/107
Индекс на брзина:
Q
EAN:
6932877149350
ЕУ Етикета:
F
C
72 dB

Највисока цена:  165,6 €

Цена по парче

165,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,75 €

Назад кон врвот