Споредете до 4 продукти:

GT Radial MAXMILER WT 2 205/65 R15 102/100T

GT Radial

GT Radial MAXMILER WT 2205/65 R15 102/100T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
102/100
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877149190
ЕУ Етикета:
F
C
72 dB

Највисока цена:  172,4 €

Цена по парче

172,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,75 €

Назад кон врвот