Споредете до 4 продукти:

GT Radial MAXMILER WT 2 175/75 R16 101/99R

GT Radial

GT Radial MAXMILER WT 2175/75 R16 101/99R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
175
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
101/99
Индекс на брзина:
R
EAN:
6932877149367
ЕУ Етикета:
F
C
72 dB

Највисока цена:  160,4 €

Цена по парче

160,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,75 €

Назад кон врвот