Споредете до 4 продукти:

GT Radial Maxmiler Pro 235/60 R17 117/115R

GT Radial

GT Radial Maxmiler Pro235/60 R17 117/115R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
117/115
Индекс на брзина:
R
EAN:
6932877105295
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  207,6 €

Цена по парче

207,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,5 €

Назад кон врвот