Споредете до 4 продукти:

GT Radial Maxmiler Pro 225/75 R16 121/120R

GT Radial

GT Radial Maxmiler Pro225/75 R16 121/120R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
225
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
121/120
Индекс на брзина:
R
EAN:
6943829511118
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  168,3 €

Цена по парче

168,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,38 €

Назад кон врвот