Споредете до 4 продукти:

GT Radial Maxmiler Pro 225/65 R16 112/110T

GT Radial

GT Radial Maxmiler Pro225/65 R16 112/110T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
225
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
112/110
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877124807
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  135,4 €

Цена по парче

135,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,91 €

Назад кон врвот