Споредете до 4 продукти:

GT Radial Maxmiler Pro 215/70 R16 108/106T

GT Radial

GT Radial Maxmiler Pro215/70 R16 108/106T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
108/106
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877124791
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  134,1 €

Цена по парче

134,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,5 €

Назад кон врвот