Споредете до 4 продукти:

GT Radial Maxmiler Pro 215/65 R15 104/102T

GT Radial

GT Radial Maxmiler Pro215/65 R15 104/102T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877124869
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  101,6 €

Цена по парче

101,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,28 €

Назад кон врвот