Споредете до 4 продукти:

GT Radial Maxmiler Pro 215/60 R17 109/107T

GT Radial

GT Radial Maxmiler Pro215/60 R17 109/107T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
109/107
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877105288
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  168,9 €

Цена по парче

168,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,75 €

Назад кон врвот