Споредете до 4 продукти:

GT Radial Maxmiler Pro 215/60 R16 103/101H

GT Radial

GT Radial Maxmiler Pro215/60 R16 103/101H

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
103/101
Индекс на брзина:
H
EAN:
8990876153721
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  172,4 €

Цена по парче

172,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,75 €

Назад кон врвот