Споредете до 4 продукти:

GT Radial Maxmiler Pro 205/75 R16 113/111R

GT Radial

GT Radial Maxmiler Pro205/75 R16 113/111R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
205
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
113/111
Индекс на брзина:
R
EAN:
6943829500082
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  107,1 €

Цена по парче

107,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,74 €

Назад кон врвот