Споредете до 4 продукти:

GT Radial Maxmiler Pro 195 R15 106/104R

GT Radial

GT Radial Maxmiler Pro195 R15 106/104R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
195
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
106/104
Индекс на брзина:
R
EAN:
8990876153547
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  793,5 €

Цена по парче

793,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,4 €

Назад кон врвот