Споредете до 4 продукти:

GT Radial Maxmiler Pro 195 R14 106/104R

GT Radial

GT Radial Maxmiler Pro195 R14 106/104R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
195
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
106/104
Индекс на брзина:
R
EAN:
6932877101389
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  117,7 €

Цена по парче

117,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,6 €

Назад кон врвот