Споредете до 4 продукти:

GT Radial Maxmiler Pro 195/75 R16 107/105R

GT Radial

GT Radial Maxmiler Pro195/75 R16 107/105R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
195
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
107/105
Индекс на брзина:
R
EAN:
6943829501584
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  90,6 €

Цена по парче

90,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот