Споредете до 4 продукти:

GT Radial Maxmiler Pro 195/70 R15 104/102R

GT Radial

GT Radial Maxmiler Pro195/70 R15 104/102R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
195
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
R
EAN:
6932877111425
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  66,3 €

Цена по парче

66,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,7 €

Назад кон врвот