Споредете до 4 продукти:

GT Radial Maxmiler Pro 195/60 R16 99/97H

GT Radial

GT Radial Maxmiler Pro195/60 R16 99/97H

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99/97
Индекс на брзина:
H
EAN:
6943829510975
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  90,6 €

Цена по парче

90,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1,41 €

Назад кон врвот