Споредете до 4 продукти:

GT Radial Maxmiler Pro 185/75 R16 104/102T

GT Radial

GT Radial Maxmiler Pro185/75 R16 104/102T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
185
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
T
EAN:
8990876153585
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  94,4 €

Цена по парче

94,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,28 €

Назад кон врвот