Споредете до 4 продукти:

GT Radial Maxmiler Pro 175/75 R16 101/99R

GT Radial

GT Radial Maxmiler Pro175/75 R16 101/99R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
175
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
101/99
Индекс на брзина:
R
EAN:
8990876153660
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  129,2 €

Цена по парче

129,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,75 €

Назад кон врвот