Споредете до 4 продукти:

GT Radial Maxmiler Pro 175/65 R14 90/88T

GT Radial

GT Radial Maxmiler Pro175/65 R14 90/88T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
90/88
Индекс на брзина:
T
EAN:
8990876153684
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  83,1 €

Цена по парче

83,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,5 €

Назад кон врвот