Споредете до 4 продукти:

GT Radial Maxmiler Pro 165 R13 94/92R

GT Radial

GT Radial Maxmiler Pro165 R13 94/92R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
165
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
94/92
Индекс на брзина:
R
EAN:
6932877101402
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  77,8 €

Цена по парче

77,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,81 €

Назад кон врвот