Споредете до 4 продукти:

GT Radial Maxmiler Ice 235/65 R16 121/119R

GT Radial

GT Radial Maxmiler Ice235/65 R16 121/119R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
121/119
Индекс на брзина:
R
EAN:
6932877113788
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  172,4 €

Цена по парче

172,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,95 €

Назад кон врвот