Споредете до 4 продукти:

GT Radial Maxmiler Ice 205/65 R16 107/105T

GT Radial

GT Radial Maxmiler Ice205/65 R16 107/105T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
107/105
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877113726
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  152,8 €

Цена по парче

152,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,5 €

Назад кон врвот