Споредете до 4 продукти:

GT Radial Maximiler WT2 Cargo 225/70 R15 112/110R

GT Radial

GT Radial Maximiler WT2 Cargo225/70 R15 112/110R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
225
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
112/110
Индекс на брзина:
R
EAN:
6932877106711
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  88,7 €

Цена по парче

88,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот