Споредете до 4 продукти:

GT Radial Maximiler WT2 Cargo 225/65 R16 112/110R

GT Radial

GT Radial Maximiler WT2 Cargo225/65 R16 112/110R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
225
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
112/110
Индекс на брзина:
R
EAN:
6932877106735
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  106 €

Цена по парче

106 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,55 €

Назад кон врвот