Споредете до 4 продукти:

GT Radial Maximiler WT2 Cargo 215/70 R15 109/107R

GT Radial

GT Radial Maximiler WT2 Cargo215/70 R15 109/107R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
109/107
Индекс на брзина:
R
EAN:
6932877106704
ЕУ Етикета:
C
D
71 dB

Највисока цена:  90,1 €

Цена по парче

90,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот