Споредете до 4 продукти:

GT Radial Maximiler WT2 Cargo 215/65 R15 104/102T

GT Radial

GT Radial Maximiler WT2 Cargo215/65 R15 104/102T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877105271
ЕУ Етикета:
D
D
71 dB

Највисока цена:  98,3 €

Цена по парче

98,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,5 €

Назад кон врвот