Споредете до 4 продукти:

GT Radial Maximiler WT2 Cargo 205/75 R16 113/111R

GT Radial

GT Radial Maximiler WT2 Cargo205/75 R16 113/111R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
205
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
113/111
Индекс на брзина:
R
EAN:
6932877106889
ЕУ Етикета:
C
D
71 dB

Највисока цена:  100,6 €

Цена по парче

100,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,28 €

Назад кон врвот