Споредете до 4 продукти:

GT Radial Maximiler WT2 Cargo 195/65 R16 104/102T

GT Radial

GT Radial Maximiler WT2 Cargo195/65 R16 104/102T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877106872
ЕУ Етикета:
D
D
71 dB

Највисока цена:  79 €

Цена по парче

79 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот