Споредете до 4 продукти:

GT Radial Maximiler WT2 Cargo 195/60 R16 99/97T

GT Radial

GT Radial Maximiler WT2 Cargo195/60 R16 99/97T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99/97
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877106797
ЕУ Етикета:
D
D
71 dB

Највисока цена:  77,2 €

Цена по парче

77,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот