Споредете до 4 продукти:

GT Radial Maximiler WT2 Cargo 185 R14 102/100Q

GT Radial

GT Radial Maximiler WT2 Cargo185 R14 102/100Q

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
185
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
102/100
Индекс на брзина:
Q
EAN:
6932877106933
ЕУ Етикета:
D
D
71 dB

Највисока цена:  72 €

Цена по парче

72 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот