Споредете до 4 продукти:

GT Radial Maximiler WT2 Cargo 185/75 R16 104/102R

GT Radial

GT Radial Maximiler WT2 Cargo185/75 R16 104/102R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
185
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
R
EAN:
6932877106940
ЕУ Етикета:
D
D
71 dB

Највисока цена:  85,7 €

Цена по парче

85,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,55 €

Назад кон врвот