Споредете до 4 продукти:

GT Radial Maximiler WT2 Cargo 175/75 R16 101/99R

GT Radial

GT Radial Maximiler WT2 Cargo175/75 R16 101/99R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
175
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
101/99
Индекс на брзина:
R
EAN:
6932877106919
ЕУ Етикета:
D
D
71 dB

Највисока цена:  81 €

Цена по парче

81 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,55 €

Назад кон врвот