Споредете до 4 продукти:

GT Radial Maximiler WT2 Cargo 165/70 R14 89/87R

GT Radial

GT Radial Maximiler WT2 Cargo165/70 R14 89/87R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
165
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
89/87
Индекс на брзина:
R
EAN:
6932877106742
ЕУ Етикета:
E
D
71 dB

Највисока цена:  76,9 €

Цена по парче

76,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот