Споредете до 4 продукти:

GT Radial KargoMax ST-6000 195/70 R14 104/102N

GT Radial

GT Radial KargoMax ST-6000195/70 R14 104/102N

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
195
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
N
EAN:
6932877115249
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  92,9 €

Цена по парче

92,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот