Споредете до 4 продукти:

GT Radial KargoMax ST-6000 165 R13 96/94N

GT Radial

GT Radial KargoMax ST-6000165 R13 96/94N

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
165
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
96/94
Индекс на брзина:
N
EAN:
6924699115217
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
70 dB

Највисока цена:  117,7 €

Цена по парче

117,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,5 €

Назад кон врвот