Споредете до 4 продукти:

GT Radial KargoMax ST-6000 165/80 R13 96/94N

GT Radial

GT Radial KargoMax ST-6000165/80 R13 96/94N

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
165
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
96/94
Индекс на брзина:
N
EAN:
6932877115218
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  85,4 €

Цена по парче

85,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,54 €

Назад кон врвот