Споредете до 4 продукти:

GT Radial KargoMax ST-6000 155 R13 90N

GT Radial

GT Radial KargoMax ST-6000155 R13 90N

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
155
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
90
Индекс на брзина:
N
EAN:
5707562288284
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  73 €

Цена по парче

73 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,63 €

Назад кон врвот