Споредете до 4 продукти:

GT Radial KargoMax ST-6000 155/80 R13 91/89N

GT Radial

GT Radial KargoMax ST-6000155/80 R13 91/89N

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
155
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
91/89
Индекс на брзина:
N
EAN:
6932877195067
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  63,2 €

Цена по парче

63,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,28 €

Назад кон врвот