Споредете до 4 продукти:

GT Radial KargoMax ST-6000 155/70 R12 104/101N

GT Radial

GT Radial KargoMax ST-6000155/70 R12 104/101N

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
155
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
104/101
Индекс на брзина:
N
EAN:
6932877149879
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  65,6 €

Цена по парче

65,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,28 €

Назад кон врвот