Споредете до 4 продукти:

GT Radial KargoMax ST-4000 195/70 R14 96N

GT Radial

GT Radial KargoMax ST-4000195/70 R14 96N

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
195
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
N
EAN:
6932877116932
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  82,7 €

Цена по парче

82,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,28 €

Назад кон врвот